Дитяча стоматологія

Дитяча стоматологія

Профілактика й лікування стоматологічних захворювань у дітей — специфічне завдання. Треба бути компетентним у питаннях роботи з дитячим організмом, знати заходи, які можна застосовувати для відновлення різних пошкоджень. Також важливо створити комфортну атмосферу, щоб дитина безпечно себе відчувала. Тому в стоматологічному центрі «Софія» сформована дитяча стоматологія зі спеціально навченим і кваліфікованим персоналом.

Лікування карієсу у дітей

Прийнято вважати, що молочні зуби лікувати не варто, тому що вони випадуть і це зайва трата часу, коштів. Це небезпечна помилка. Ігнорування нальоту на молочних рядах призведе до ускладнень на постійних зубах. Також карієс вплине на стан здоров’я загалом.

Дитяча ортодонтія

Дитяча ортодонтія — напрямок, який займається вивченням і лікуванням проблем прикусу. Часто батьки замислюються, чи потрібно звертати увагу на молочні зуби. Деякі з них вважають, що прикус краще виправляти в підлітковому віці. Але, це помилка — проблему потрібно й можна вирішити.

Лікування зубів у дітей під седацией

Спляча стоматологія – одна з найбільш прогресивних методик при лікуванні дітей. Седація відбувається шляхом подачі суміші азоту і кисню дитині через спеціальну медичну маску. При цьому малюк не відчуває болю, страху і тривоги і може спілкуватися з лікарем.

Герметизація фісур

Часто, у зв’язку з неправильною формою або надмірною глибиною борозенок, у них накопичуються залишки їжі. Відповідно, накопичення їжі у фісурах призводить до утворення шкідливих мікроорганізмів. Процедура герметизація фісур спрямована на усунення цієї проблеми.

Видалення молочних зубів

Видалення зуба дитині — не рідкісне явище на сьогоднішній день. Причиною ураження та руйнування зуба може бути не тільки недостатній догляд. Дефіцит фтору, перенесені захворювання, генетична схильність впливають на стан здоров’я зубного ряду.

Чищення зубів для дітей

Професійна чистка зубів дітям — одна з прогресивних на сьогодні методик. Крім регулярного очищення зубної поверхні від нальоту за допомогою щітки й пасти, лікарі-дантисти твердо рекомендують виконувати чистку в професійній клініці малюкам із трирічного віку.

Флюороз зубів

Флюороз – системне стоматологічне захворювання, що викликає ураження зубів внаслідок надлишку фтору. Перебіг хвороби характеризується зміною кольору емалі і деформацією зубів.

Шинування зубів дітям

Шинування рухомих зубів у дітей — медична маніпуляція, спрямована на зміцнення і стабілізацію одиниць які хитаються в зубному ряду. Завдяки спеціальній стоматологічній шині забезпечується скріплення декількох зубів в один блок, що не дозволяє їм рухатися і розхитуватися далі.