Хірургічна стоматологія

Хірургічна стоматологія

Термін «хірургічна стоматологія» асоціюється, перш за все, з видаленням зубів. Ще років 15 тому саме так і було. Зараз — це крайній захід, адже всі наукові та технічні розробки спрямовані на збереження зуба і боротьбу з осередком захворювання. У стоматологічному центрі Софія працюють висококваліфіковані фахівці, які чітко слідують цьому принципу стоматологічної хірургії. Ми використовуємо сучасне обладнання і новітні досягнення в галузі стоматології, спрямовуючи всі зусилля на збереження пошкоджених зубів.

Видалення зуба

Видалення зуба – операція, яку проводять тільки у крайньому випадку, коли уникнути хірургічного втручання вже неможливо. Сучасна стоматологія побудована на збереженні зубів, але бувають ситуації, коли це єдино правильне рішення.

Видалення зуба мудрості

Видалення восьмого зуба необхідно, якщо він занадто великий і негативно впливає на сусідні одиниці в зубному ряді. Унаслідок руйнуються коріння й сімки, є ризик виникнення запальних процесів і гострого болю в зоні щелепи.

Кіста зуба

Кіста зуба — одна зі стоматологічних проблем, здатна принести чимало неприємностей. Це новоутворення — результат виникнення патогенної мікрофлори в кореневих каналах внаслідок відсутності або неправильного лікування.