Ортодонтична стоматологія

Ортодонтична стоматологія

Що таке ортодонтія? За усунення дефектів щелепно-лицьового скелета відповідає спеціальний розділ стоматології – ортодонтія. Цей напрямок, в рамках якого виправляють порушене положення зубних рядів і запобігають розвитку аномалій зубощелепної галузі.
Головне завдання ортодонтії – виправити прикус, який спотворює змикання зубів верхньої і нижньої ряду. Ортодонтична стоматологія повертає естетику зубів у вигляді рівномірного фізіологічного розташування, а також перешкоджає виникненню ряду інших захворювань. Тому звичайний стоматолог для корекції безсилий, потрібно компетентний фахівець зі сфери ортодонтологи.

Установка брекетів

Виправлення прикусу дозволяється проводити незалежно від віку, лікар порекомендує методику дій в залежності від анамнезу та грошових коштів клієнта. Брекет-система – це найнадійніший, і популярний спосіб вирівнювання зубів.

Металеві брекети

Металеві брекет-системи – це ортодонтичні конструкції слугуючі для виправлення нерівності зубного ряду. Металеві брекети – це частина коригуючої конструкції у вигляді невеликої металевої пластини з кріпленнями.

Керамічні брекети

Незнімна брекет-система керамічна по конструкції практично не відрізняється від систем з іншого матеріалу. При цьому принцип дії її аналогічний іншим видам брекетів.

Сапфірові брекети

Сапфірові брекет-системи (прозорі брекети) – найбільш естетичні ортодонтичні конструкції, що виправляють неправильний прикус і неправильне положення зубів.

Капа після брекетів

Капа після зняття брекетів – важливий етап, що дозволяє закріпити результат. Ретенційна конструкція допоможе утримувати зуби в потрібному положенні до закінчення формування кісткової тканини навколо коренів.

Ортодонтичні пластинки

Важливим призначенням пластинок є виключення ймовірності зміщення зубного ряду при випаданні молочних зубів в ранньому віці, коли на їх місці корінні зуби відсутні.

Брекет-система .....

...

Елайнери ...

...