Пародонтологія

Пародонтологія

Пародонтологія – галузь сучасної стоматології, що вивчає структуру пародонту і спрямована на лікування захворювань, що вражають м’які навколозубні тканини. Пародонтолог – лікар, що діагностує і лікує хвороби пародонту. У нас працюють кваліфіковані фахівці, що мають великий клінічний досвід. Наші лікарі-пародонтологи точно поставлять діагноз і призначать ефективне лікування, ціна якого не б’є по кишені.

Гінгівіт

Гінгівіт — це стоматологічне захворювання, при якому запалюються ясна. Інші порушення цілісності в зубо-ясенних з’єднаннях відсутні.

Пародонтоз

Пародонтоз – небезпечне стоматологічне захворювання, що вимагає негайного лікарського втручання. Запалення м’яких і твердих тканин навколо зубних коренів на початкових стадіях ніяк себе не проявляє – розвивається тривало

Пародонтит

Запалення в яснах і м’яких тканинах при пародонтиті сприяє руйнуванню кісткової тканини. До лікування слід приступати за наявності найменших ознак захворювання.

Кюретаж

Кюретаж пародонтальних кишень належить до чисток обширного типу, тому що виконується у важкодоступних місцях під яснами. Скорочено клієнти стоматології звикли називати цю послугу кюретаж ясен, хоча це некоректне твердження.

Плазмоліфтінг ясна

Плазмоліфтинг ясен – ефективний метод лікування захворювань пародонту в стоматології. Це введення ін’єкцій тромбоцитарної плазми, отриманої з крові пацієнта.

Рецесія ясен

Рецесія ясен – це зменшення і зниження рівня ясенних тканин в порівнянні з тканинами інших зубів. Таке явище називають оголенням коренів зубів.

Шинування зубів

Шинування зубів – це ефективний спосіб врятувати моляри навіть у запущених формах пародонтиту. Пропонує різні способи накладення шини. Для кожного пацієнта оптимальне рішення підбирається індивідуально.

Вектор-терапія

Апаратна терапія, при якій використовується прилад Vector, складається з наступних основних етапів: Діагностика. Видалення відкладень на зубах. Глибока чистка. Стадія контролю.

PRF терапія

PRF – Фібрин, збагачений тромбоцитами (Platelet-reach fibrin). PRF в стоматології – терапевтична методика, що підвищує ефективність оперативного втручання, що полегшує післяопераційний і реабілітаційний період.