Професійна гігієна зубів

Професійна гігієна зубів

Професійна гігієна зубів – це цілий комплекс спеціальних лікувально профілактичних заходів, спрямованих на запобігання хвороб ротової порожнини за рахунок якісного очищення поверхонь від утворених зубних відкладень. Процедура проводиться гігієністом або лікарем-стоматологом з використанням сучасних методів і інструментів. Ця важлива процедура дозволяє довше зберегти сяючу посмішку, здоров’я зубів і ясен в цілому. Адже навіть самий ретельний домашній догляд за порожниною рота не здатний замінити ефективні апаратні засоби, які мають наші фахівці. Кваліфіковані стоматологи проведуть процедуру акуратно, безболісно і в зручний для пацієнта час.

Чистка зубів

Щоб уникнути появи каменю і очищати емаль від зубного нальоту, необхідна професійна чистка зубів на профілактичній основі. Здійснювати її слід 1-2 рази в рік.

Чищення зубів Air Flow

Відмітна особливість технології – відбілювання зубів на кілька тонів. Інноваційна гігієнічна чистка зубів Air Flow – можливість одночасно усунути шкідливі відкладення з зубної поверхні ще й відбілити її

Фторування зубів

Фторування емалі зубів – популярна в сучасній стоматології процедура , що дозволяє зміцнити емаль і створити в ротовій порожнині антибактеріальне середовище.

Реминерализация зубів

Ремінералізація зубної емалі – це спеціалізована процедура, яка спрямована на відновлення твердості і мінерального складу емалевого покриття. Первинні властивості повертають хімічними препаратами з мінеральними компонентами.