Протезування зубів

Протезування зубів

Протезування зубів дозволяє приховати дефекти в зубному ряду, відновити природні функції і колір зубів і, тим самим, повернути гарну посмішку. Сьогодні встановлення протезів, що імітують форму і зовнішній вигляд природних молярів, можлива навіть при повній втраті жувальних зубів. Такі конструкції не просто замінюють втрачені одиниці в зубному ряду. Вони виконують дві основні і важливі функції – фізіологічну і естетичну. Від стану ротової порожнини залежить фізичне та емоційне здоров’я. Ось чому так важливо вчасно відвідувати стоматологію.

Безметалова кераміка

Безметалева кераміка – інноваційний спосіб протезування, що дозволяє з великою точністю імітувати натуральність здорового зуба і природний відтінок емалі.

Цирконієві коронки

Цирконій – популярний матеріал для зубного протезування. Медицині він відомий давно і спочатку застосовувався для ендопротезування суглобів. У сучасній стоматології коронки з діоксиду цирконію використовуються через їх естетичність і природність виду.

Вініри

Сучасне рішення реставрації зубів – вініри. Сьогодні вінірінг – безпрограшний варіант отримання сяючої «голлівудської посмішки»

Коронки

Якщо з вашими зубами щось сталося, то коронка на зуб може стати надійним і привабливим рішенням серйозних проблем із зубами. В нашій зуботехнічній лабораторії можна замовити і встановити якісні коронки, які повернуть вам гарну посмішку і захистять зуби від руйнування.

Металокераміка

У сучасній стоматології багато способів відновити зубний ряд. У тому числі – незнімні зубні протези декількох різновидів. Але металокерамічна коронка більш популярна ніж інші. Цьому сприяють дві причини: Невисока вартість, Міцність використовуваного матеріалу.

Знімні зубні протези

Знімні дентальні протези – ортопедичні конструкції з можливістю самостійного вилучення і закріплення в ротовій порожнині. Вони ефективно відновлюють роботу жувального апарату і естетику зубного ряду.

Бюгельні зубні протези

Бюгельний протез – це знімна конструкція, призначена для компенсації відсутніх зубів в ряду. В її основі лежить дуга з металевого сплаву, що відповідає за рівномірність розподілу навантаження на щелепу.