Терапевтична стоматологія

Терапевтична стоматологія

Сучасна терапевтична стоматологія здатна творити дива. Ми проводимо лікування карієсу на будь-якій стадії з встановленням пломб або зубних вкладок з найсучасніших стоматологічних матеріалів. Застосовувані в нашій клініки зубо-зберігаючі технології стоматологічних реставрацій дозволяють рятувати найбільш найбезнадійніші зуби.

Лікування карієсу

Профілактика карієсу – своєчасне відвідування стоматологічного кабінету. Хвороба дуже небезпечна, швидко розвивається і часто стає причиною втрати зубів.

Лікування зубів під мікроскопом

Одна з новітніх технологій, що дозволяє уникнути лікарських помилок і виконувати маніпуляції з максимальною акуратністю і точністю.

Пульпіт

Пульпіт – наслідок запущеної форми карієсу. Хвороба протікає в м’яких тканинах, які локалізовані в зубних каналах. Пульпа – нервові закінчення, тому при її запаленні відчуваються сильні хворобливі реакції.

Седація

Седація – це занурення пацієнта в глибокий або поверхневий природний сон. Стоматологічне крісло і інструменти, що тягнуться до рота, багатьом вселяють страх. На щастя, є успішне вирішення цієї проблеми – седація.

Видалення нерва зуба

Видалення нерва зуба часто застосовується, як метод лікування в сучасній ендодонтії. Попередньо виконується діагностика і, якщо можна зберегти пульпу, її залишають, або січуть частково.

Пломбування зубів

Встановлення пломби – можливість відновити природну форму зуба і його жувальні функції.

Пломбування кореневих каналів

Встановлення пломби – можливість відновити природну форму зуба і його жувальні функції.

Періодонтит

Періодонтит – це ускладнена форма карієсу. Інфекція з каріозних порожнин по зубному каналу потрапляє в корінь. Крім запалення відзначається виділення рідини, гною, хворобливі відчуття.